KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

1 - Koks čiužinys man tinkamiausias?

Kiekvienas žmogus yra skirtingo kūno sudėjimo, ūgio bei svorio, todėl kiekvienam asmeniui reikia individualaus sprendimo ant kokio čiužinio miegodamas jis jaučiasi patogiausiai.

2 - Ar man tiks minkštas čiužinys?

Jeigu esate smulkaus sudėjimo, sveriate apie 60-70 kg, mes jums rekomenduotumėme rinktis minkštesnį čiužinį. Jei jus kamuoja nugaros ar juosmens srities skausmai, minkštas čiužinys padės tinkamai apgaubti ir palaikyti šias kūno dalis.

3 - Ar man tiks vidutinio minkštumo čiužinys?

Šio minkštumo čiužiniai yra pritaikyti vidutinio sudėjimo asmenims kurių svoris yra tarp 70-90 kg. Tai turbūt universaliausias čiužinys tinkantis didžiajai daliai žmonių. 

4 - Ar man tiks kietas čiužinys?

Jei Jūsų svoris yra 90 kg ir daugiau, kieti čiužiniai skirti kaip tik Jums. Ilsintis ant tokio čiužinio didesnio svorio asmenys puikiai pailsės, kadangi čiužinys prisitaikys prie jų kūno neleisdamas nei per daug įdubti, nei jausti kietumo.

5 - Kaip išsirinkti čiužinį?

Tai klausimas yra kurį nėra vienareikšmiško atsakymo. Mūsų profesionali rekomendacija šiuo klausimu – eksperimentuokite! Žmogaus kūnas geriausiai atsipalaiduoja ir pailsi ant tokio pagrindo, kuris geriausiai prisitaiko prie Jūsų kūno formų. Todėl renkantis siūlome išbandyti keletą čiužinių. Pagulėkite ant jų, pastebėkite ant kokio pagrindo ir kokio kietumo čiužinio jaučiatės patogiausiai. 

6 - Kas kiek laiko reikėtų keisti čiužinį?

Tarptautiniai specialistai rekomenduoja čiužinį keisti kas 5-7 metai. Kiekvienas daiktas, ne išimtis ir čiužinys - susidėvi. Tačiau prižiūrimas čiužinys tarnauja ilgesnį laiką, todėl siūlome laikytis mūsų teikiamų rekomendacijų apie čiužinio priežiūrą. 

7 - Kodėl čiužinį geriausia dėti ant grotelių?

Dedant čiužinių ant grotelių yra geriau paskirstomas kūno svoris ant čiužinio. Tai garantuoja ilgesnį produkto tarnavimo laiką. Grotelės taip suteikia papildomą funkciją – padeda užtikrinti geresnį čiužinio vėdinimą. Taip pat pastebėtina tai, kad kuo sunkesnis čiužinys tuo geriau jį dėti ant daugiau grotelių turinčio pagrindo.

8 - Ergonominės minkštumo zonos? Kuom jos naudingos?

Ergonominės minkštumo zonos padeda sumažinti gulinčio žmogaus kūno audinių spaudimą didžiausiose svorio vietose (pečių ir klubų srityse). Dėl šių ypatingų savybių atsipalaiduoja raumenys ir stuburas. Kuo didesnis ergonomiškų minkštumo zonų skaičius, tuo labiau jaučiamos ergonominės čiužinio savybės. 

9 - Kokie čiužiniai tinka vaikams?

Vaikams rekomenduojame rinktis vidutinio minkštumo arba kietesnius čiužinius. Šie čiužiniai padės vaikams miegant išlaikyti taisyklingą kūno padėtį. Minkštesni čiužiniai vaikams nerekomenduojami, kadangi ant jų miegantis vaikas įdubs į čiužinį kas lems tai, kad miegoti taps nepatogu.

10 - Ar tinka pocket tipo spyruoklinis čiužinys ant baldinės plokštės, o ne ant grotelių?

Mes, kaip čiužinių gamintojai nerekomenduojame eksploatuoti dvipusio čiužinio ant vientisos plokštės pagrindo, nesvarbu, kokio tipo tai būtų čiužinys. Čiužiniai privalo kvėpuoti, jiems reikalingas aplinkui cirkuliuojantis oras. Tokiu būdu čiužiniai yra apsaugoti nuo didelio drėgmės kaupimosi, kas skatina pelėsio atsiradimą.

11 - Kuo Eucatherm medžiaga skiriasi nuo Memory porolono?

Memory porolono (VISKOELASTINIO PUTŲ POLIURETANO) ir EUCATHERM C užpildo medžiagų savybės yra panašios, tačiau nealergiška EUCATHERM C medžiaga yra specialios sudėties, gaminamos pagal patentuotą technologiją, atitinkančią Oeko-Tex Standart 100 sertifikato reikalavimus. 3 cm EUCATHERM C užpildo medžiaga yra kietesnė, veikiama šilumos minkštėja ir tampa elastingesnė. EUCATHERM  C soja - 5 cm - naujos kartos vidutinio kietumo medžiaga, kurios viena iš sudėtinių dalių yra sojos aliejus. Šios medžiagos struktūros vientisumas atitinka 1 klasės produktų (tinkančių kūdikiams ir vaikams iki 2 metų) reikalavimus.

Neradote atsakymo į jums rūpimą klausimą? Paklauskite