UAB „Gemega

ČIUŽINIO PRIEŽIŪRA

<< Atgal

Čiužinys yra Jūsų atsakinga investicija į kokybišką miegą, geresnę fizinę ir dvasinę būseną. Siekiant, kad ši investicija Jums tarnautų ilgus metus, neprarasdama savo pirminių savybių, jai reikalinga tinkama priežiūra. Pateikiame esmines čiužinio priežiūros rekomendacijas, kuriomis siūlome vadovautis norint čiužinį išlaikyti aukščiausios kokybės.

 

TINKAMAS LOVOS PAGRINDAS
Čiužiniai privalo kvėpuoti ir jiems reikalingas aplinkui cirkuliuojantis oras, todėl jo pagrindui rekomenduojame naudoti medines groteles. Tokiu būdu čiužiniai bus apsaugoti nuo drėgmės kaupimosi ir pelėsio susidarymo.

ČIUŽINIO VALYMAS
Čiužinio užvalkalo nerekomenduojama skalbti, nes jis pasiūtas iš skalbimui nepritaikytų audinių. Dėmes siūlome valyti šiltu vandeniu suvilgyta ir gerai išgręžta šluoste, jei būtina naudojant saugias ir ekologiškas valymo priemones. Jokiu būdu nenaudokite cheminių valymo priemonių, nes jos gali pažeisti čiužinio užvalkalą ir užpildą. Po valymo palikite čiužinį gerai išdžiūti.

ČIUŽINIO VĖDINIMAS
Jūsų čiužinys yra puiki vieta rinktis dulkėms ir jų palydovėms, dulkių erkutėms, kurios minta nusilupusiomis žmogaus odos dalelėmis. Tai gali iššaukti alergines reakcijas. Dulkių erkutės miršta negaudamos pakankamai drėgmės ir yra nepakančios žemai temperatūrai. Todėl siekiant jų išvengti siūlome bent kartą per mėnesį pilnai išvėdinti savo čiužinį nuėmus nuo jo patalynę ir palikti jį kelioms valandoms kvėpuoti. Dar vienas puikus būdas palaikyti savo čiužinio švarą ir gaivą yra reguliarus miego paviršiaus siurbimas baldų valymui skirtais priedais. Taip pat pašalinsite susikaupusias dulkes, nukritusias negyvas odos ląsteles ir dulkių erkutes.

ČIUŽINIO NAUDOJIMAS IR PADĖČIŲ KEITIMAS
Ant čiužinio nepatariama stovėti, šokinėti, sėdėti ant kraštų ar lankstyti, taip galima pažeisti jo konstrukciją. Dėl vienodo ilgalaikio svorio centro spaudimo vienoje vietoje ant čiužinio gali susidaryti nelygumai. Norint to išvengti reikalinga čiužinius vartyti.

Vienpusis čiužinys
●  Vienpusio čiužinio miegui naudojama tik viena pusė. Čiužinį reikia apsukti iš vieno galo į kitą. Pirmuosius keturis mėnesius čiužinį patariama persukti kas dvi savaites, vėliau – kas tris mėnesius.

Dvipusis čiužinys
●  Dvipusis čiužinys turėtų būti persukamas iš vieno galo į kitą pakaitomis. Kartas nuo karto čiužinį reikėtų perversti ant kitos pusės, kaip parodyta žemiau pateiktoje instrukcijoje. Tai padeda išlyginti čiužinyje išgulėtas vietas. Pirmuosius keturis mėnesius čiužinį reguliariai sukiokite ir vartykite kas dvi savaites, vėliau – kas tris mėnesius.

INSTRUKCIJA KAIP APVERSTI ČIUŽINĮ  

  • APIE MUS
  • PRODUKCIJA
  • INFORMACIJA
    • KLAUSIMAI - ATSAKYMAI
    • ČIUŽINYS – SVARBU
    • NAUJIENOS
  • KONTAKTAI
UAB „Gemega" © 2021 gemega@gemega.lt