APIE MUS

Mūsų žvalumo ir geros savijautos pagrindas – geras ir ramus miegas. O tam, kad gerai išsimiegotume – reikalingas geras ir patogus čiužinys.UAB "GEMEGA" - dinamiškų, novatoriškų ir profesionalių kokybiško miego specialistų komanda dirbanti nuo 1997 metų.  

 

Klientų patogumui gaminami standartiniai ir nestandartiniai dvipusiai čiužiniai, čiužiniai ant medinio rėmo, kušetės, lovos, čiužinėliai, ergonominės pagalvės. Nuolatos tobulėjame ir siekiame įmonės klientams pagaminti tik aukščiausios kokybės, sertifikuotus, ir kenksmingo poveikio aplinkai neturinčius gaminius. Bendradarbiaujame su ilgalaikiais užsienio partneriais, kurių dėka galime pasiūlyti modernius, ergonomiškus ir ilgaamžius čiužinių spyruoklinius bei latekso blokus, taip pat plataus spektro užpildų medžiagas.

Įmonės tikslas paremtas siekiu tiekti vartotojams tik puikios kokybės gaminius vadovaujantis pagrindinėmis įmonės vertybėmis - patikimumu, atvirumu ir pagarba klientui.

PATIKIMUMAS
Atsakingai vykdome prisiimtus įsipareigojimus klientams ir gaminame tik aukščiausių standartų reikalavimus atitinkančius gaminius.

ATVIRUMAS
Tikime nuoširdžiu tiesioginiu bendravimu su klientu. Visada esame pasiruošę bei atviri naujiems iššūkiams, su kuriais susiduriame kasdien, siekdami patenkinti reikliausių vartotojų poreikius. Patyrę mūsų komandos specialistai yra pasirengę atsakyti i visus Jums iškylančius klausimus ir suteikti profesionalią konsultaciją renkantis mūsų produktus.

PAGARBA KLIENTUI
Ilgalaikių partnerių ir kokybiškų medžiagų skirtų gamybai pasirinkimas, siekis užtikrinti gerus santykius su klientais yra pagrindiniai veiklos principai garantuojantys atsakingą įmonės veiklą, pagarbą klientui ir aplinkai.